
Папір туалетний "Смарагд" 96*110/45 целюл. 2 шар. (32 шт.)
330 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір Кохавінської папірні «Смарагд» виготовлений із 100% целюлози. Має рельєфне тиснення з ламінацією та перфорацію для кращого поглинання, міцності та зручності. Фабрика Кохавінська папірня самостійно виготовляє сировину для паперової продукції, контролюючи якість на кожному етапі. На виробництві постійно проводяться роботи над розширенням асортименту, покращенням якості продукції та санітарних умов праці. Особливості:
м’який та приємний на дотик;
чудово розчиняється у воді, не засмічуючи водогін;
не містить барвників та ароматизаторів;
підходить для інтенсивного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Багатошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 165 |
| Довжина відривного аркушу | 110 мм |
| Висота рулону | 96 мм |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 115 мм |
| Кількість в упаковці | 32 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

