
Папір туалетний білий 2 шар. "Mildi Pro Expert" 50метр. 6шт/пакунку
207,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двошаровий папір туалетний Mildi Pro Expert виготовлений із 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію.
В рулоні 50 метрів, що забезпечує економію та довший період використання.
Фасується по 6 рулонів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 435 |
| Довжина відривного аркушу | 115 мм |
| Висота рулону | 93 мм |
| Діаметр гільзи | 38 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207,90 ₴

