
Папір туалетний "Золото" 96*115/45 целюл. 4 шаровий (4 шт/пак.)
89 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папір туалетний "Золото" - це крута штуковина для вашого туалету.
У неї цілих 4 шари, щоб було максимально м'яко та міцно.
Чотиришаровий туалетний папір Золото виготовлений зі 100% целюлози, має тиснення з ламінацією та перфорацію. Поєднує в собі оптимальний баланс між міцністю та шовковою ніжністю для максимального комфорту.
Фасування по 4 рулони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Багатошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість відривів | 155 |
| Довжина відривного аркушу | 115 мм |
| Висота рулону | 96 мм |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 115 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

