
Килимок Мій Дім для ванної 60 х 90 см (сірий, шампань)(AH01647/gry)
475 ₴
- Під замовлення
Відправка з 20 травня 2026+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок Мій Дім для ванної 60 х 90 см, має м'яку приємну на дотик поверхню. Виготовлений із високоякісної мікрофібри на спеціальній прогумованій основі. М'яка приємна поверхня килимка створює масажний ефект для ніг. Завдяки унікальній технології плетіння килима дозволяють йому зберігати свій вигляд доже після багаторазових циклів прання. Мікрофібра-відмінно вбирає вологу, швидко сохне і не просідає. Приємний зовнішній вигляд та колір килима підкреслить та доповнить Ваш інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 90 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Килимок для ванної |
| Висота ворсу | 1 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴





