
Рушничок паперовий Джамбо 150 б/п "Papero"
270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Властивості та переваги: ¦ Рушник добре вбирає, залишається міцним у вологому стані. Чи не прилипає до продуктів харчування, не залишає ворси. Дозволяє швидко прибрати робоче місце і видалити вологу з поверхні продуктів. За допомогою паперових кухонних рушників легко упорядкувати кухонний інвентар . Зони використання та спосіб застосування: Можливо використовувати на професійних кухнях і кухнях фудкортів як у звичайних диспенсерах так і диспенсерах з центральною витяжкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 150 шт. |
| Довжина листа | 19 см |
| Ширина листа | 12.5 см |
| Тиснення | Так |
| Перфорація | Ні |
| Колір | Білий |
| Кількість метрів в рулоні | 50 м |
| Діаметр гільзи | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

