
Пакет майка BMW. 50 шт./пач. (Зеленый/Синій) 40*10*60
230 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 22 травня 2026+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліетиленові пакети майка дуже масово використовуються в торгівлі та господарстві. Це найпоширеніший різновид упаковильної продукції. Вони міцні та місткі. Свою назву ці пакети отримали завдяки зручним ручкам із боків, що схожі на майку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Ширина | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Тип | Пакет-майка |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 55 мкм |
| Малюнки і написи | З написами |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴/упаковка

