
Алюмінієва Рукоятка 140 см
471 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10190
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алюмінієва Рукоятка, рифлена, діаметр 22мм. Використовується в комплекті з утримувачами для плоских мопів, і для мопів Кентуккі, власниками падів, також підходить до згону для підлоги з затягує типом кріплення. Випускається в різній колірній гамі, для можливості розмежовувати роботу інвентарю по зонам (громадські, санітарні, кухонні і т. д). Артикул: ALS285. Довжина - 1300 мм. Діаметр - 22 мм
Країна виробник Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Тип | Ручка |
| Тип ручки | цілісна |
| Комплектація відром | Немає |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 40 см |
| Довжина ручки | 135 см |
| Ширина насадки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴

