
Папір туалетний Кохавінка Classic
11,76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір Кохавінка Classic — найвигідніший бюджетний варіант. Вона використовується повсякденно в кожному будинку, установленні, офісі. Виготовлена з натуральної сировини: макулатурного паперу. Міцна, надійна, добре вбирає вологу, легко утилізується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна без гільзи |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Перфорація | Ні |
| Тиснення | Ні |
| Колір | Сірий |
| Висота рулону | 90 мм |
| Діаметр гільзи | 100 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 65 мм |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,76 ₴



