
Туалетний папір у рулонах Katrin Classic System 800 ECO 103424
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Katrin Classic System Toilet 800 ECO
-
М'який ефективний туалетний папір
-
100% перероблене волокно
-
2-шарова, біла
-
Для використання із дозатором туалетної системи Katrin
-
Дуже великий розмір рулону (800 аркушів) та дозатор вміщують 2 рулони
-
Підходить для інтенсивного використання
-
Контрольоване дозування
-
Всі туалетні папери Katrin виготовлені з високоякісних волокон і були перевірені методом розчинення 90 секунд методом Metsä Tissue 02 для швидкого та ефективного розпаду та розчинення у воді за нормальних умов використання
-
Сертифіковано під егідою Nordic Swan Eco Label та EU Flower
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katrin |
| Країна виробник | Польща |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Висота рулону | 95 мм |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 135 мм |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Щільність паперу | 34 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

