
Пластикова основа (Флаундер) для мопів 40 см.
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 10190
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий тримач (Флаундер) можна експлуатувати з мопами за допомогою кишень.
Шарнір біля основи дозволяє нахиляти ручку до кута в 180 градусів, що робить швабру незамінною під час прибирання складних місць і дозволяє зібрати максимум сміття та бруду.
Країна-виробник Італія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Насадка для швабри |
| Тип ручки | цілісна |
| Матеріал насадки | Пластик |
| Комплектація відром | Немає |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 40 см |
| Довжина ручки | 135 см |
| Ширина насадки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


