
Алюмінієва Рукоятка 130 см*22 мм
450 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 10190
Відправка з 22 травня 2026+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рукоятка алюмінієва, рифлена, діаметр 22мм. Використовується в комплекті з утримувачами для плоских мопов, і для мопов Кентуккі, власниками падов, також підходить до згону для підлоги з затягує типом кріплення. Випускається в різній колірній гамі, для можливості розмежовувати роботу інвентарю по зонам (громадські, санітарні, кухонні і т.д). Артикуул: ALS285. Довжина - 1300 мм. Діаметр - 22 мм.
Країна виробників Італії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Тип | Ручка |
| Тип ручки | цілісна |
| Комплектація відром | Немає |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 40 см |
| Довжина ручки | 135 см |
| Ширина насадки | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

