
Серветки для настільного прямокутного диспенсера косметичні у пакеті , 2 шарові білі
45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- М'які;
- Міцні;
- Зручні у використанні.
Приємні на дотик 2- шарові серветки для щоденного використання, міцні, добре вбирають вологу і при цьому не рвуться в руках. Упаковка - поліетиленова пачка.
У кожній пачці - 150 серветок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 20сх20 (см) |
| Колір | Білий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість в пачці | 150 шт. |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



