
Папір туалетний Джамбо сіра макулатурна КОХАВИНКА ВЕЛЕТЕНЬ
35,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Папір туалетний має великий розмір. Завдяки наявності картонної гільзи – рулон можна
встановлювати у спеціальний утримувач. Туалетний папір Джамбо часто використовують у громадських
закладах. Первинне целюлозне волокно, з якого виготовлений папір, надає їй м'якість, а
міцність забезпечує двошарове полотно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Макулатура |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Перфорація | Так |
| Тиснення | Так |
| Колір | Сірий |
| Кількість відривів | 900 |
| Довжина відривного аркушу | 140 мм |
| Висота рулону | 180 мм |
| Діаметр гільзи | 60 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 190 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 126 м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,30 ₴



