
Туалетний папір 12,5 м Papero
423 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• туалетний папір в стандартних рулонах краще рішення для номерного фонду готелів, невеликих офісів і бізнес-центрів;
• "золота середина" за ціною та якістю;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Колір | Білий |
| Висота рулону | 90 мм |
| Діаметр гільзи | 50 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 100 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 12.5 м |
| Кількість в упаковці | 48 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴/упаковка

