
Туалетний папір 17 м Papero (48рул/упаковка)
566 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалетний папір за допомогою картонної гільзи встановлюється у спеціальному диспенсері, який сприяє зручному поданню і значно підвищує рівень комфорту. М’яка текстура і міцність роблять вироби лідерами у сегменті гігієни. Білий папір не містить ароматизаторів і барвників, а тому підходить навіть для дітей. Первинне целюлозне волокно, з якого виготовляють папір, надає йому м’якості, а міцність забезпечує двошарове полотно. Не викликає роздратування і алергічних реакцій. На туалетний папір нанесені лінії відриву (перфорації) з малою довжиною, завдяки чому його можна зручно і економно використовувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип туалетного паперу | Рулонна на гільзі |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Перфорація | Так |
| Колір | Білий |
| Висота рулону | 90 мм |
| Діаметр гільзи | 50 мм |
| Зовнішній діаметр рулону | 100 мм |
| Кількість метрів в рулоні | 17 м |
| Кількість в упаковці | 48 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴/упаковка

