
Диспенсер для туалетного паперу Джамбо Dispenser Inclusive Gigant S White (Jumbo)
1 500 ₴
- В наявності
- Код: 90069
+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Диспенсери для рулонів туалетного паперу KATRIN Gigant
- Замок можна використовувати з ключем або без ключа
- Економне використання всього рулону туалетного паперу з вбудованим тримачем рулону
- Великі рулони туалетного паперу для частого використання
- Простий відрив паперу в будь-який бік і під будь-якими кутами
- Не потрібно шукати всередині отвори диспенсера вільний кінець рулону туалетного паперу
- Диспенсери Katrin Gigant S підходять для рулонів Gigant розміру S
- Нове гнучке рулонне гальмо для кращого дозування
- Диспенсери Katrin Inclusive перевірені Бюро Верітас на предмет продуктивності, надійності, наявності небезпечних речовин, якості виготовлення, контрольованого виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Katrin |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Форма | Овальна |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип управління | Механічне |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорно -білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


