
48110 Протиральний матеріал Katrin Classic L2 Blue
1 020 ₴
- Під замовлення
Відправка з 18 травня 2026- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
48110 Протиральний матеріал Katrin Classic L2 Blue
Універсальний паперовий протиральний матеріал високої міцності відмінно підходить для очищення жирів, мастила, хімії. Підходить для технічних станцій, мийок та промислових зон.
Katrin Classic L2 Blue є одним з найбільш ефективних і якісних паперових протиральних матеріалів. Особлива двошаровий структура листів прекрасно вбирає і утримує велику кількість вологи і масла, а також ефективно справляється з усуненням забруднень незалежно від рівня їх складності. При намоканні папір не рветься і не розповзається в руках, що підвищує комфорт її використання.
Рулон Katrin Industrial Towel L2 Blue 481108 розділений перфорацією на порційні листи, що робить їх відбір більш зручним і швидким. Крім того, завдяки порційних листам, матеріал витрачається дуже економно, а значить, він більш вигідний для використання в тих зонах, де потрібне постійне наявність надійної паперової протирання. Оптимально для застосування на автомийках, станціях технічного обслуговування автомобілів, в промислових і ремонтних цехах.
Особливості протирочной паперу в рулонах Katrin 481108
Високоякісний протиральний матеріал синього кольору з підвищеною всмоктуючою здатністю
Унікальна технологія виробництва «BLUE GLUED» (технологія ламінування) обумовлює підвищену поглинаючу здатність. Ефективність всмоктування в 4 рази вище в порівнянні зі звичайними паперовими протиральними матеріалами
Відмінно видаляє жири і мастило
Міцність в сухому і вологому стані дає можливість використовувати матеріал для обробки шорстких і нерівних поверхонь
Має екологічний сертифікат Білий Лебідь
Дозволено прямий контакт з їжею
Довжина 190м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Katrin |
| Довжина листа | 380 мм |
| Ширина листа | 220 мм |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 500 шт. |
| Щільність матеріалу | 40 г/см2 |
| Перфорація | Так |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
| Колір | Блакитний |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Країна виробник | Фінляндія |
- Ціна: 1 020 ₴

