
3402 Протиральний матеріал Katrin Plus Industrial Towel XL2
850 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 22 травня 2026+380 (68) 560-00-77
Директор- +380 (48) 757-92-73Бугалтерія
- +380 (98) 487-70-78Відділ з продажу (менеджер)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протиральний матеріал Katrin Plus XL2 White (3402)
Паперові протиральні матеріали з підвищеною всмоктуючою здатністю
Двошаровий протиральний паперовий матеріал Katrin Plus XL2 White відрізняється особливою міцністю, як в сухому, так і у вологому стані. Ефективно вбирає і утримує різні рідини. У намоклі стані, структура матеріалу не втрачає своєї міцності, не залишає слідів після використання і чудово справляється з усуненням забруднень будь-якого рівня складності - від бруду, до масляних плям.
Довжина рулону 189 м. Особливо пропонується для масел, жирів, миючих засобів, розчинників і води, схвалений для прямого контакту з харчовими продуктами, Протиральні матеріали Katrin вимагають менш частої заміни завдяки високій якості продукції.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Katrin |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Перфорація | Так |
| Довжина листа | 260 мм |
| Ширина листа | 230 мм |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 822 шт. |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


